Viktoriánský skleník Stella

Viktoriánský skleník Stella

Tento model skleníku, je vhodný pro menší zahrady i ty městské, kde je potřeba vážit využití každého metru, ovšem to nemusí být podmínkou. Stejně tak se krásně vyjímá ve velké ploše, jako malá ozdoba. Ideální pro pěstování menšího množství rostlin, ale o to kvalitněji.

Rozměry skleníku Stella

  • šířka: 1880 mm
  • délka: 2546 mm
  • výška: 2558 mm

Využití skleníku

Představivosti se meze nekladou! Je na každém jak a k čemu svůj skleník využije. Z 90% jsou využívány pro pěstování rostlin a zeleniny. Ovšem proč by nemohli sloužit k dalším účelům pro zpříjemnění života. Skleník je místo z větší části průhledné, kam se déšť nedostane, i když jste téměř pod širou oblohou. Vedle rostlin tento prostor můžete využít třeba pro svůj ateliér nebo jen místo pro posezení s přáteli a v neposlední řadě například pro zastřešení bazénu či terasy.

Materiály

Proč jsou všechny Algarnis skleníky, tak dobré? Protože jsou vyráběny s hrdostí a z kvalitních materiálů.

Hliník

Celá masivní konstrukce skleníku je tvořena ze slitiny hliníku. Hliník nepodléhá korozi a společně s povrchovou úpravou vzniká dlouholetá životnost skleníku.

Nerez

Veškeré spoje a spojovací materiál je tvořen z nerezové oceli. Kombinace hliníku a nerezu tvoří spoje stálé a pevné.

Sklo

Výplň skleníku tvoří 4mm silné kalené sklo, které je odolné, má větší průhyb a snese vyšší zatížení sněhem a nárazům krup. V případě rozbití skla se roztříští na malé kousky. Běžné sklo float je do skleníků nevyhovující z důvodu bezpečnosti a nízké odolnosti vůči nárazům a průhybu.

Pryžové těsnění

Každé sklo je zasazeno v pryžovém těsnění a tím pádem nedochází ke kontaktu skla a kovu nebo skla s jinými skly.

Povrchová úprava

Povrchovou úpravu profilů zajišťuje práškové lakování a následné vypálení barvy. Lakování zajistí nejen ochranu hliníku, ale dodá skleníku patřičný vzhled.

Barevné variace skleníku


Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.