Bellus

Modelová řada Bellus je kouzelná svojí tvárností a možnostmi vzhledu. Univerzální šířkou zasklení 50cm a sklonem 35° může představovat buď skleník hodně podobný viktoriánskému vzhledu s nižší výškou. S ozdobnými prvky a v barvě bílé, slonové kosti, apod. se bude krásně hodit ke všem starším domům. Když vynecháte ozdobné prvky a nalakujeme ho do barvy antracitu nebo kovářské černé, stane se z něj krásný a luxusní skleník, který se hodí na úplně každou zahradu a ke všem stylům architektury dokonce i k rovným střechám moderních domů.

Rozměry

Belus 1

rozměry - 2000 x 2500 mm

Belus 2

rozměry - 2000 x 3000 mm

Belus 3

rozměry - 2500 x 2500 mm

Belus 4

rozměry - 2500 x 3500 mm

Belus 5

rozměry - 2500 x 5000 mm

Belus 6

rozměry - 2500 x 6000 mm

Bellus 1, 2, 3

Velikostně jsou tyhle tři modely dost podobné. I přesto, že jsou menší vám budou dělat obrovskou radost. Jejich výhodou je, že se dají umístit blízko domu a to dokonce až na terasu nebo hned vedle, aby váš přechod z domu, když prší, byl co nejkratší. Tyhle modely vám i krásně poslouží jako množící a dají se kombinovat s dalším větším skleníkem, který je umístěný dál v zahradě. Police vám ve skleníku nabídnout další prostor, který se dá perfektně využít nejen na odložení právě uvařené kávy nebo čaje.

Belus 4

Jeden z nejoblíbenějších modelů a to hlavně vzhledem k velikosti. Bellus 4 poskytne dostatek prostoru jak pro pěstování, tak pro menší posezení a vy nemusíte trávit čas ve skleníku jen prací, ale posedět a pokochat se vaší prací a vypít si oblíbený čaj nebo kávu. Důležité je užívat si skleník jiným způsobem než jsme na to byly doposud zvyklý.

Belus 5, 6

Barevné varianty

Nejhezčí na celém dni jsou rána, hlavně ta slunečná. Představte si, že se každé ráno vydáte ke svému milovanému skleníku, otevřít dveře, vyvětrat a zkontrolovat jak vše povyrostlo a co se urodilo nového. Hned vám celý den krásně začíná a energii, kterou získáte je neskutečná. Tyhle dva modely jsou dostatečně velké, že vedle pěstování si v něm můžete třeba i zacvičit jógu, zakouřit doutník nebo si jen dojít přivonět. Je to váš prostor, váš skleník jak ho využijete je jen na vás.

Fotogalerie

Kontaktujete nás

Rádi zodpovíme vaše dotazy nebo zašleme cenovou nabídku.