Victorian

Victorian je série navržena podle vzoru starých anglických skleníků z Viktoriánského období. Stejně jako dbáme na vzhled, tak je pro nás důležitá kvalita a detail. Typické jsou úzké tabule skel, které dělají skleník poměrně členitý. Ostrý úhel střechy, v našem případě 45°, je u viktoriánského skleníku podstatný. Díky sklonu a výšce je z něho krásná dominanta. Dalším důležitým prvkem je členitá a subtilní konstrukce a to nejen počtem jednotlivých konstrukčních prvků, ale i jejich velikostí. Kombinujeme jemná žebra s masivními nosnými prvky a to vytváří dokonalý architektonický prvek.

Rozměry

Stella                                            

1880 x 2546 mm

Winton                                         

1880 x 3346 mm

Feston                                         

2678 x 2546 mm

Cottage                                       

2678 x 3346 mm

Phoenix 

                                       2678 x 4946 mm

Campus

                           2678 x 6546 mm


Feston / Stella

Tyhle dva skleníky jsou skvělým parťákem do menší vesnické či městské zahrady nebo dokonce jako součást terasy hned vedle vašeho oblíbeného místa pro posezení. Bude vám dělat radost ho mít kousíček od domu a vyběhnout si do něj vypít kávu, případně zkontrolovat jak vám vše o kousek povyrostlo. Velký skleník není potřeba. S použitím polic, které můžeme nabídnout jako příslušenství se vám potřebný prostor pro květináče zdvojnásobí a stoly naopak zajistí potřebný prostor pro nářadí nebo nevyužité květináče.

Winton

Je skleník, který se hodí do menších městských zahrad, ale ostudu neudělá ani v zahrádkářské kolonii u menší chaty nebo chalupy. Ruch města ihned zmizí, když za sebou zavřete dveře a užijete si chvilku klidu ve své oáze, kterou si přizpůsobíte podle svých představ. Energii a radost, kterou vám to dodá je k nezaplacení.

Cottage

Nejoblíbenější model Cottage je prvním skleníkem ve kterém se dá spojit posezení a pěstování. Menší stolek s židlí by v našich sklenících neměl chybět. Posezení není nikdy dost a je fajn měnit prostředí...

Phoenix / Campus

Máte kolem sebe rádi více místa, potřebujete velkou sklizeň nebo si přejete do skleníku umístit větší posezení třeba pro dva? Pak je Phoenix nebo Campus ideální. Tyhle dva modely uvnitř skrývají větší prostor a to znamená i více možností. Pěstování je jen jedna z nich. Co třeba skleník využít jako ateliér? Určitě vás napadne spoustu způsobů jak si to uvnitř nakombinovat.

Barevné varianty

Fotogalerie

Líbí se vám naše skleníky? Kontaktujte nás.