Vše o sklenících

1) Kontakt

Obdržíme od Vás e-mail nebo nás telefonicky kontaktujte s dotazy, které Vám s ochotou obratem zodpovíme, např.: pomůžeme s výběrem vhodného modelu, dle Vašich možností a požadavků. Zašleme cenovou nabídku.

Pokud jste nás ještě nekontaktovali můžete zde na tel.: +420 720 518 730 nebo e-mailem: info@algarnis.com

2) Design

V případě výběru typizovaného modelu je důležité počkat s výstavbou základů a podezdívky, až na předání výkresové dokumentace, kterou obdržíte při podpisu smlouvy. Rozměry a popis typizovaného skleníku najdete na našich stránkách.

Pokud máte zájem o skleník na zakázku, je postup odlišný.

Začínáme zjištěním co nejpřesnějších rozměrů půdorysu a požadavků zákazníka. Navazuje zaslání cenové nabídky. V případě zájmu zákazníka, se setkáme na místě, kde bude skleník stát, zjistíme skutečný stav, okolí a podepíšeme smlouvu. Vypracujeme přesný vzhled skleníku pro výrobu a doladíme podstatné detaily jako je příslušenství skleníku, ventilace, apod.

Zakázkový skleník, který zákazník požaduje vystavět nově i s podezdívkou, od nás při podpisu smlouvy obdrží projektovou dokumentaci pro výstavbu podezdívky.

Před výstavbou podezdívky je důležité s námi prodiskutovat použití materiálů pro její výstavbu. Podezdívka musí splňovat pevnostní požadavky a nároky na dlouhou živtnost, vzhledem k dlouhé životnosti konstrukce.

3) Výroba

Po předchozích krocích nám jsou známi Vaše požadavky, buď na typizovaný model nebo na skleník na zakázku.

Výroba skleníku, zahrnuje spousty úkonů od řezání našich vlastních profilů přes šroubování nebo svařování spojů, lakování po následnou kompletaci skel a přípravy na vyexpedování.

Držíme se přísných kriterií pro přesnost a kvalitu a tím docilujeme vysoce kvalitního finálního výrobku.

Nevyrábíme skleníky na sklad. Nemůže se Vám stát, že by skleník, který si objednáte, ležel několik měsíců na skladě a my Vám ho poté dodali.

4) Instalace

Jakmile máme se zákazníkem domluvený termín montáže (domlouváme týden dopředu, kdy to zákazníkovi vyhovuje, avšak stále jsme v termínu dodání), v ten den dorazíme na místo a začínáme montovat.

Instalaci malých struktur většinou zvládneme v jednom dni. Ovšem běžně pro instalaci počítáme 1-2 dny u menších typizovaných modelů. Větší typizované modely montujeme 2-3 dny. U skleníků na zakázku je délka montáže závislá na velikosti nebo členitosti skleníku.

5) Předání skleníku

Předání skleníku je závěrečná fáze instalace. Skleník vyčistíme, prohlédneme, ukážeme zákazníkovi, seznámíme s obsluhou, prozradíme nějaké tipy k běžnému užívání a předáme.