Viktoriánský skleník Campus

Viktoriánský skleník Campus

Pořízením skleníku Campus si vytvoříte velký prostor určený jak k pěstování, tak relaxaci. Tato velikost skleníku již dovoluje vnitřní dělení příčkou. Díky tomu můžete vytvořit dva prostory pro jednotlivé druhy rostlin, vyžadující odlišné podmínky pro pěstování nebo jen vytvořit velkou plochu pro výsadbu zeleniny a následnou bohatou sklizeň.

Rozměry skleníku Campus

  • šířka: 2678 mm

  • délka: 6146 mm

  • výška: 2958 mm

Využití skleníku

Představivosti se meze nekladou! Je na každém jak a k čemu svůj skleník využije. Z 90% jsou využívány pro pěstování rostlin a zeleniny. Ovšem proč by nemohli sloužit k dalším účelům pro zpříjemnění života. Skleník je místo z větší části průhledné, kam se déšť nedostane, i když jste téměř pod širou oblohou. Vedle rostlin tento prostor můžete využít třeba pro svůj ateliér nebo jen místo pro posezení s přáteli a v neposlední řadě například pro zastřešení bazénu či terasy.

Materiály

Proč jsou všechny Algarnis skleníky, tak dobré? Protože jsou vyráběny s hrdostí a z kvalitních materiálů.

Hliník

Celá masivní konstrukce skleníku je tvořena ze slitiny hliníku. Hliník nepodléhá korozi a společně s povrchovou úpravou vzniká dlouholetá životnost skleníku.

Nerez

Veškeré spoje a spojovací materiál je tvořen z nerezové oceli. Kombinace hliníku a nerezu tvoří spoje stálé a pevné.

Sklo

Výplň skleníku tvoří 4mm silné kalené sklo, které je odolné, má větší průhyb a snese vyšší zatížení sněhem a nárazům krup. V případě rozbití skla se roztříští na malé kousky. Běžné sklo float je do skleníků nevyhovující z důvodu bezpečnosti a nízké odolnosti vůči nárazům a průhybu.

Pryžové těsnění

Každé sklo je zasazeno v pryžovém těsnění a tím pádem nedochází ke kontaktu skla a kovu nebo skla s jinými skly.

Povrchová úprava

Povrchovou úpravu profilů zajišťuje práškové lakování a následné vypálení barvy. Lakování zajistí nejen ochranu hliníku, ale dodá skleníku patřičný vzhled.

Barevné variace skleníku


Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.